Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Radek Jehlička


"Ideální místo kam se zašít, když je venku nepříznivé počasí . Skvělý zážitek , dokonce z pozice pozorovatele si tuto zábavnou činnost užijete . Je skvělou kombinaci odreagování a pohybu :)
Užili jsme si to naplné obrátky a dávám velkou pochvalu provozovateli .
Vřele doporučuji navštívit :)"

Zdenda Všudesembyltřikrát Žížala 


"Skvělý zážitek. Technologie ve všech směrech o poznání pokročilejší, než třeba na PS. Dobrý výběr her snad každý si najde svoje od akce až po prohlídku muzea či Google Earth. Ovládání intuitivní, naučí se ho rychle kdokoliv. Už vidím u psychologů ty zástupy lidí, co se jim nebude chtít zpět do naší reality."

Václav Vokolek


"Dokonalý VR zážitek, který vtáhne do hry a plně pohltí, ať už v kůži astronauta na vesmírné stanici ISS nebo možnost podívat se například z vrcholu Mt Everestu. Herní hodina rychle uteče. Některé tituly jsou dokonce náročnější na kondičku a nahradí posilku. Kdo nevyzkoušel neuvěří, musí se to prostě vidět. Příjemná obsluha a zajímavá zkušenost, určitě doporučuji navštívit."

Kristýna Prokopová


"Koupila jsem hodinu ve Virtuálním doupěti synovi k narozeninám jako dárek. Vrátil se domů úplně nadšený. Ještě druhý den nemluvil o ničem jiném a do budoucna si přeje jako dárky jen možnost se znovu vrátit a vyzkoušet další hry.
Vybavení je prý na nejvyšší úrovni, vstřícná a ochotná obsluha majitele, schopného vždy pomoci a poradit. Jestli bude možnost permanentky, určitě využiji.
Synovo nadšení je tak nakažlivé, že vyzkouším na vlastní kůži."

Tomáš Frouz


"Velmi dobrý zážitek s perfektním vybavením na virtuální realitu. Hlavně potěšil příjemný osobní přístup obsluhy. Určitě velmi rád doporučím dalším lidem. Já chci přijít zase a zkusit další hry. Přeji Virtuálnímu Doupěti úspěch." 

Veronika Vavřinová


"Miluju virtuální realitu, takže tenhle zážitek byl pro mě naprosto luxusní. Dříve jsem si vyzkoušela na brýlích Oculus pro S7edge, ale zdejší vybavení je mnohonásobně výš. Těším se znovu."

Šíša Fidová


"Nevšední zážitek všedního dne :) Určitě doražte vyzkoušet s celou rodinou, doporučuji všem!

Stanislav Drápalík


"Úžasný zážitek, hlavě hra GORN je perfektní. Příjemné prostředí i obsluha. Určitě zajdu vyzkoušet další i hry."

George Bloom


"Velmi profesionální přístup, Dobrý výběr her, Příjemné prostředí. Není co vytknout."

Petr Kottvald


"Šel jsem do toho s jistou nedůvěrou ale nakonec to byl super zážitek. Vřele doporučuji vyzkoušet na vlastní kůží a oči !!!"

Veronika Jelínková


"Je to jiný svět, paráda! Nutno vyzkoušet!!! ;-)"

Tereza Davidova


"Nevídaný zážitek! Dostala jsem se do úplně jiného světa, který mě (doposud zastánce dobré knihy) naprosto pohltil. Po boji s obry jsem byla dokonce fyzicky vyřízená, tak jsem se do toho vžila. Nutno vyzkoušet na vlastní kůži."