Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Tomáš Frouz


"Velmi dobrý zážitek s perfektním vybavením na virtuální realitu. Hlavně potěšil příjemný osobní přístup obsluhy. Určitě velmi rád doporučím dalším lidem. Já chci přijít zase a zkusit další hry. Přeji Virtuálnímu Doupěti úspěch." 

Veronika Vavřinová


"Miluju virtuální realitu, takže tenhle zážitek byl pro mě naprosto luxusní. Dříve jsem si vyzkoušela na brýlích Oculus pro S7edge, ale zdejší vybavení je mnohonásobně výš. Těším se znovu."

Šíša Fidová


"Nevšední zážitek všedního dne :) Určitě doražte vyzkoušet s celou rodinou, doporučuji všem!

Stanislav Drápalík


"Úžasný zážitek, hlavě hra GORN je perfektní. Příjemné prostředí i obsluha. Určitě zajdu vyzkoušet další i hry."

Veronika Jelínková


"Je to jiný svět, paráda! Nutno vyzkoušet!!! ;-)"

Petr Kottvald


"Šel jsem do toho s jistou nedůvěrou ale nakonec to byl super zážitek. Vřele doporučuji vyzkoušet na vlastní kůží a oči !!!"

Tereza Davidova


"Nevídaný zážitek! Dostala jsem se do úplně jiného světa, který mě (doposud zastánce dobré knihy) naprosto pohltil. Po boji s obry jsem byla dokonce fyzicky vyřízená, tak jsem se do toho vžila. Nutno vyzkoušet na vlastní kůži."

Václav Vokolek


"Dokonalý VR zážitek, který vtáhne do hry a plně pohltí, ať už v kůži astronauta na vesmírné stanici ISS nebo možnost podívat se například z vrcholu Mt Everestu. Herní hodina rychle uteče. Některé tituly jsou dokonce náročnější na kondičku a nahradí posilku. Kdo nevyzkoušel neuvěří, musí se to prostě vidět. Příjemná obsluha a zajímavá zkušenost, určitě doporučuji navštívit."